Informacje dla rodziców w związku z planowanym strajkiem

1. Lista placówek, które przystąpiły do strajku i placówek, które nie przystąpiły do strajku

Wyszukiwarka pozwala na uzyskanie informacji, czy dana szkoła deklaruje przystąpienie do strajku. W pole „Nazwa szkoły lub przedszkola” lub „Adres szkoły lub przedszkola” należy wpisać odpowiednio nazwę lub adres. W miarę wpisywania, system podpowiada listę szkół, spełniających podane kryterium. Aby uzyskać informacje, należy kliknąć szukaną pozycję na liście.

2.Drogi Rodzicu, przypominamy, że jeśli Twoja szkoła jest na liście strajkujących nie oznacza to jeszcze, że od 8 kwietnia będzie zamknięta, ale niestety musisz się liczyć i z tym rozwiązaniem.

3.Kontakt telefoniczny – informacja na temat strajku

Drodzy Rodzice, w związku z planowanym strajkiem nauczycieli publikujemy w załączniku wykaz telefonów do pracowników wydziałów oświaty w dzielnicach, którzy będą udzielali informacji na temat organizacji pracy szkół i przedszkoli w trakcie strajku.

4.Bezpłatna oferta zajęć – wyszukiwarka

Bezpłatna oferta przygotowana przez instytucje Miasta st. Warszawy m.in.: domy kultury, biblioteki, czytelnie, ośrodki sportu i rekreacji, w których będzie można spędzić czas z dzieckiem, jeżeli szkoła lub przedszkole będzie zamknięte. Umożliwiamy skorzystanie z miejskich obiektów, oferujemy atrakcje z udziałem instruktorów i trenerów. Ośrodki nie zapewniają opieki, dlatego też zapraszamy z rodzicami/opiekunami. Wyszukaj, zadzwoń i przyjdź. Zapraszamy.

5.Straż Miejska – bezpłatna oferta zajęć dla uczniów ze szkół, w których planowany jest strajk nauczycieli

6.Komunikat 27.03.2019 r.

Poniżej publikujemy informacje dla rodziców w związku z planowanym strajkiem

7.Warszawa przygotowuje się do strajku nauczycieli

We wtorek, 26 marca było kolejne posiedzenie warszawskiego sztabu kryzysowego powołanego w związku z planowanym strajkiem nauczycieli.

8.Sztab kryzysowy w związku z planowanym strajkiem nauczycieli

Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy, powołał sztab kryzysowy w związku z planowanym strajkiem nauczycieli w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Planowany strajk to wynik fiaska rozmów Ministerstwa Edukacji Narodowej z oświatowcami.