20 września 2016 r. wzięliśmy udział w corocznej imprezie sportowej w Radości pod nazwą Turniej Jesienny.
Do klasyfikacji końcowej Turnieju brane były wyniki z następujących konkurencji:
• Piłka nożna
• Pchnięcie kulą
• Rzut piłką lekarską
• Konkurs rzutów do kosza
W turnieju piłkarskim w kategorii chłopców starszych , w której rywalizowaliśmy, odnieśliśmy połowiczny sukces. Na trzy mecze wygraliśmy dwa(2:1 z MOS Reymonta i 2:1 z MOS Trakt Lubelski)W ostatnim meczu potrzebowaliśmy przynajmniej remisu, aby wygrać turniej; niestety nasi chłopcy, pomimo przewagi, przegrali 0:1, nie wykorzystując kilku znakomitych okazji strzeleckich. Drugie miejsce w turnieju trochę zepsuło nam humory. Jednak 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej całego Turnieju Jesiennego i tak trafiło do nas. W pchnięciu kulą i w rzucie piłką lekarską, gdzie liczone były wyniki trzech najlepszych zawodników z każdej placówki, wygrywaliśmy, szczególnie dzięki naszemu uczniowi Bartoszowi Szewczykowi. Bartek w obydwu tych konkurencjach zdecydowanie był najlepszy.
Za zwycięstwo trzymaliśmy puchar, dyplom, nagrody rzeczowe.
Nasza drużyna piłkarska wystąpiła w następującym składzie:
• Bartosz Szewczyk
• Michał Kakojejko
• Dominik Popławski
• Bartłomiej Jankiewicz
• Marcin Siarnecki
• Martin Pietrzykowski
• Patryk Wiśniewski
• Patryk Wiatr
Pozostali nasi reprezentanci:
• Radek Sawicki
• Piotr Borkowski
• Krzysztof Siwik
• Adrian Tyszkowski
Opiekunem drużyny był Andrzej Dąbek.
A.D.