Konkurs na projekt graficzny karty miejskiej

Od nowego roku szkolnego warszawscy uczniowie będą podróżować po mieście korzystając z bezpłatnych przejazdów. Będzie to możliwe dzięki „kartom ucznia”, które upoważnią ich do darmowych przejazdów komunikacją miejską. W związku z tym, władze miasta zorganizowały konkurs na projekt graficzny karty miejskiej, oczywiście o tematyce warszawskiej.

Chcemy pochwalić się, że praca Sebastiana Długosza, ucznia naszego Gimnazjum, była jedną z trzech wybranych spośród ponad czterystu nadesłanych na konkurs. Gratulujemy Sebastianowi tego wielkiego sukcesu!

Najlepsze z nadesłanych prac można oglądać na wystawie w Teatrze „Lalka” oraz w galerii multimedialnej na stacji metra Świętokrzyska od 10 do 27 kwietnia 2017r.

Może Cię również zainteresować...