Turniej Mikołajkowy w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora MOS NR 7

ZWYCIĘSTWO W XI MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO MŁODZIEŻOWYCH OŚRODKÓW SOCJOTERAPII, OŚRODKÓW WYCHOWAWCZYCH I DOMÓW DZIECKA.

9 grudnia 2017 r. już po raz jedenasty Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7 gościł uczestników Turnieju Mikołajkowego w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora MOS NR 7.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli gospodarze z MOS Osowska, która przez najbliższy rok będzie miała w swoim posiadaniu Puchar przechodni Dyrektora MOS NR 7, warto przypomnieć że gospodarze zdobyli ten puchar po raz 3 w okresie jedenastu lat. Jednak po raz pierwszy udało nam się wygrać zarówno grę pojedyńczą jak i podwójną.
Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła reprezentacja MOW Dolna
Trzecie miejsce natomiast drużyna MOW Patriotów
Czwarte miejsce MOS Reymonta.
Piąte miejsce MOS Brożka

Organizacją zawodów zajęli się: Dariusz Myśliwiec, Andrzej Dąbek, Rafał Heba i Robert Piłkowski
W zawodach placówkę reprezentowali Arkadiusz Fronczak i Patryk Wiśniewski ( gr.VI).
Sędziami przy każdym stole byli wychowankowie: Piotr Borkowski, Kamil Mieszkowski, Damian Chomentowski i Patryk Wiśniewski z gr.5

Za pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji przyznane zostały nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. Wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary za udział w turnieju. W ceremonii podsumowania zawodów wzięła udział z-ca Dyrektora Pani Jolanta Kaczmarczyk która pogratulowała zwycięzcom i zaprosiła na turniej za rok.
W trakcie zawodów zawodnicy zostali poczęstowani pizzą i coca-colą.