Doradztwo zawodowe – Jak zostać strażakiem?

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mos7wp/wp-content/plugins/user-specific-content/User-Specific-Content.php on line 373

19.grudnia 2017 w ramach doradztwa zawodowego podopieczni MOS nr 7 mogli porozmawiać ze strażakiem-ratownikiem PSP w Legionowie – sekcyjnym Przemysławem Pruszczyńskim.

Wychowankowie dowiedzieli się na czym polega praca zawodowego strażaka oraz jak przebiega nabór do Państwowej Straży Pożarnej ( testy sprawnościowe, psychologiczne i merytoryczne).

Być może spotkanie okaże się pomocne przy wyborze dalszej drogi życiowej – szczególnie dla uczniów z ostatnich klas gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

Tekst: M.P.

Może Cię również zainteresować...