Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

W roku szkolnym 2023/2024 do Młodzieżowego Ośrodka socjoterapii przyjmowani będą chłopcy do 6, 7 oraz 8 klasy Szkoły Podstawowej oraz do I klasy Branżowej Szkoły I go stopnia na kierunku mechanik pojazdów samochodowych, kucharz oraz monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych.

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 do Szkoły Podstawowej oraz Branżowej Szkoły I go stopnia na wszystkie kierunki, rozpocznie się zgodnie z harmonogramami umieszczonymi pod linkiem „dokumenty do pobrania” (link znajduje się poniżej).

Do naszego Ośrodka przyjmowani są tylko chłopcy w normie intelektualnej, głównie z terenu Warszawy i okolic, na prośbę rodziców. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane są również osoby z innych części Polski.

Warunkiem niezbędnym do przyjęcia chłopca do MOS nr 7
w Warszawie jest posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na zagrożenie niedostosowaniem społecznym, pozytywne przejście procesu rekrutacji.

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, na którym zawsze znajdują się aktualne informacje dotyczące rekrutacji, oraz kontaktowania się za pomocą Messengera. https://www.facebook.com/MOSNr7/

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Pedagog: 22 516 98 25, lub poprzez e-mail: pedagog@mos7.edu.pl,

Sekretariat: 22 516 98 20, lub poprzez e-mail: sekretariat@mos7.edu.pl

 

Dokumenty do pobrania 

Skip to content