Branżowa Szkoła I-go Stopnia Nr 63

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, a jednocześnie zainteresowaniom kandydatów, w roku szkolnym 2018/2019 realizujemy kształcenie w dwóch kierunkach: monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych oraz mechanik pojazdów samochodowych, a także ostatni rok nauczania na kierunku „kucharz”.
Kierunek telekomunikacyjny realizowany jest przy współpracy z uznaną w kraju firmą „Teltech”, projektującą nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne na obszarze całego kraju, będącą jednocześnie partnerem „Orange Polska”. Zajęcia praktyczne z zakresu mechaniki samochodowej odbywają się w renomowanym warsztacie z wieloletnim doświadczeniem, natomiast nasi kucharze odbywają praktyki w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Mińskiej.
Dołożymy wszelkich starań, aby uczniowie naszej szkoły branżowej zdobyli kwalifikacje i umiejętności umożliwiające zatrudnienie w zawodzie lub będące solidną podstawą kształcenia na dalszym etapie edukacji.