Szkoła Podstawowa Nr 348

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mos7wp/wp-content/plugins/user-specific-content/User-Specific-Content.php on line 373

Szkoła Podstawowa Nr 348 realizuje nauczanie od klasy VI. Wszystkim uczniom oferujemy pomoc w nauce i wyrównywaniu braków szkolnych poprzez indywidualizację i dostosowanie sposobów nauczania do potrzeb i możliwości wychowanków.
Prowadzimy lekcje z wykorzystaniem aktywnych metod nauczania i pomocy audiowizualnych. Przybliżamy wiedzę poprzez ciekawe projekty edukacyjne i wychowawcze we współpracy z wspierającymi nas instytucjami zewnętrznymi. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w zakładce „Realizowane projekty”.