80. rocznica upadku Powstania Warszawskiego – Wspólne Śpiewanie z Seniorami

W ramach obchodów 80. rocznicy upadku Powstania Warszawskiego, uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 odwiedzili seniorów w Domu Pomocy Społecznej. Z tej wyjątkowej okazji wspólnie z mieszkańcami zaśpiewaliśmy pieśni powstańcze, oddając hołd bohaterom tamtych dni.
Spotkanie było pełne wzruszeń – seniorzy, poruszeni naszą inicjatywą, z radością włączyli się do śpiewania, a na koniec występu nagrodzili nas brawami. Jako wyraz wdzięczności za wspólnie spędzony czas, przygotowali dla nas słodki poczęstunek, który dodatkowo umilił to szczególne spotkanie.
To wydarzenie nie tylko przybliżyło uczniom historię Powstania, ale także stało się pięknym przykładem międzypokoleniowej integracji i wspólnego pamiętania o ważnych wydarzeniach naszej historii.
Tekst: K.B.