Powtórki przed sprawdzianem z języka angielskiego

Tym razem uczniowie klas VII i VIII mieli okazję powtarzać wiadomości przed sprawdzianem w sposób inny niż zazwyczaj. Nie było nudnych ćwiczeń ale były za to wycieczki po klasie J Każdy uczeń miał kartę pracy, na której brakowało pewnych informacji. Zadaniem było chodzić po sali w poszukiwaniu wskazówek a następnie przeczytać je, zapamiętać i po powrocie do ławki, zapisać na karcie pracy. Co było w tym najtrudniejsze? Okazało się, że dla jednych zapamiętanie informacji a dla innych samo spacerowanie. Jeden z uczniów stwierdził nawet „Fajne by było to zadanie, gdyby nie trzeba było tyle chodzić”. Zgodnie ze starym przysłowiem, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, niniejszym przypominamy, że odrobina ruchu nikomu nie zaszkodziła a chodzenie po sali w poszukiwaniu informacji może pomóc je zapamiętać J Powodzenia na pierwszym sprawdzianie z języka angielskiego w tym roku szkolnym.

Tekst: K.K.