ZAPROSZENIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA WARSZTATY ON-LINE

 

 

ZAPROSZENIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA WARSZTATY ON-LINE

 

 

 

„Zapraszamy rodziców i opiekunów młodzieży MOS7 na warsztaty pt.: „Rozwiązywanie specyficznych trudności podczas wychowywania młodzieży wymagającej”.

Warsztaty odbędą się w dniu 28.10.2020 drogą on-line za pomocą aplikacji ZOOM.

 

Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: psycholog@mos7.edu.pl lub telefonicznie pod nr 22 516-98-33 do piątku 23.10.2020. Na podany przez rodzica lub opiekuna adres e-mail zostanie przesłany link, który należy kliknąć, żeby wziąć udział w warsztacie. Prosimy o nadsyłanie:

  • chęci uczestnictwa
  • godziny, w której chcieliby Państwo uczestniczyć w warsztacie, jeśli 17:00 to za wcześnie. Zostanie wybrana godzina, która pasuje większości uczestnikom.
  • trudności wychowawcze, które chcieliby Państwo, żeby na warsztatach zostały poruszone: jak sobie z nimi radzić. Na warsztatach będzie można również zadawać pytania na bieżąco.
  • w przypadku zgłoszenia późniejszego, niż do 23.10.2020 uczestnicy nadal mogą wziąć udział w warsztacie, jeśli się nań zgłoszą, jednak bez możliwości wpływu na godzinę warsztatu.

 

Warsztat zostanie poprowadzony przez lokalnego psychologa MOS7. Będzie trwał do 1,5 h zegarowej. Tematy, które nie zostaną wyczerpane, zostaną przeniesione na kolejny termin z tej samej serii. Kolejność poruszanych problemów zgodnie z pierwszeństwem zgłoszenia przez opiekuna, lub rodzica.”

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content