Kadra

Kadra pedagogiczna naszego ośrodka to wykwalifikowani pracownicy, dbający przede wszystkim o właściwy rozwój i dobro każdego z podopiecznych. Głównym celem naszej pracy jest rozbudzanie w młodych ludziach ciekawości świata, rozwijanie ich pasji i zainteresowań oraz stymulowanie do samorozwoju. Staramy się stosować urozmaicone strategie nauczania i wychowania, zachęcamy do kreatywności i rozwijania myślenia krytycznego, rozwiązywania problemów i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu. Dążymy też do systematycznej współpracy i współdziałania z rodzicami, a także wspólnego opracowywania strategii wychowania ich dzieci.

Dyrektor – p. Robert Lisewski
Wicedyrektor – p. Jolanta Kaczmarczyk
Kierownik internatu – p. Konrad Mińko

Nauczyciele:

  • p. Ambroziak Anna: biologia, chemia, przyroda; wychowawca klasy VIII a
  • p. Choromańska Małgorzata: muzyka, plastyka, technika, zajęcia techniczne
  • p. Dąbek Andrzej: wychowanie fizyczne; wychowawca klasy VI a
  • p. Kania Łukasz: przedmioty zawodowe
  • p. Koc Karolina: język angielski; wychowawca klasy VII a
  • p. Kołaczyk Jolanta: biblioteka
  • p. Kukier Renata: edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, podstawy przedsiębiorczości, fizyka, doradztwo zawodowe
  • p. Szkutnik – Michalska Róża: język polski; wychowawca klasy I branżowej – telekomunikacja
  • p. Piotrowski Łukasz: geografia, wiedza o społeczeństwie
  • p. Powierża Emil: historia
  • p. Rębowski Sebastian: wychowanie fizyczne; wychowawca klasy I branżowej – mechanik
  • p. Stępniak Mariusz: matematyka
  • p. Pruszczyńska Marta: język polski
  • p. Stanisławski Mariusz: informatyka; wychowawca klasy II branżowej – telekomunikacja / kucharz
  • p. Pośpiech Wiktor: matematyka; wychowawca klasy III a
  • p. Wójcikowska Patrycja: język polski, wychowawca klasy VIII b
  • p. Szeląg Roman: teoria telekomunikacji i mechaniki
  • p. Kaczmarek Bartłomiej: wychowanie fizyczne

Wychowawcy internatu:

  • p. Abramczyk Katarzyna
  • p. Bachura Kamil
  • p. Bowtruczuk Adam
  • p. Dąbek Andrzej
  • p. Gorczyca Krzysztof
  • p. Heba Rafał
  • p. Kolo Aleksandra
  • p. Kulka Agnieszka
  • p. Malarz Sławomir Krzysztof
  • p. Nowak Monika
  • p. Olczak Robert
  • p. Pieczykolan Krzysztof
  • p. Sadolewski Hubert
  • p. Stanisławski Mariusz
  • p. Wilczak Agnieszka
  • p. Przybyła Robert
  • p. Biernacka Karolina

Specjaliści:

  • p. Knot Ewa: pedagog
  • p. Marusiak Elżbieta: psycholog
  • p. Mikus Ewa: terapia uzależnień
  • p. Muszyńska Małgorzata: socjoterapia; wychowawca klasy II b
  • p. Nowak Beata Maria: terapia pedagogiczna

Zakres obowiązków Pedagoga w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 7
Zakres obowiązków Psychologa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 7
Zakres obowiązków Terapeuty pedagogicznego w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 7