XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI POWITANIA WIOSNY W MOS NR 7 19.03.2019

Już po raz jedenasty w historii na boisku MOS Nr się odbył się turniej piłkarski inaugurujący wiosnę .
Dotychczas brało w nim udział maksymalnie pięć drużyn. Tym razem udział wzięło sześć, w tym, jak co roku, dwie drużyny gospodarzy z Osowskiej. W tym roku poza Osowską udział wzięły następujące placówki: MOS Reymonta, MOS Radość, MOS Zielonka i CKU z ul. Księcia Janusza. Odbyło się aż piętnaście meczów( 8- minutowych)
Najlepszą drużyną XI Turnieju okazała się pierwsza drużyna z Osowskiej w składzie: Piotr Borkowski, Krystian Poreda, Piotr Dutkiewicz, Arek Kaczorek, Patryk Wiatr, Kacper Jagnicki, Krystian Guzek, Patryk Śledziewski.
MOS Osowska- pierwsza drużyna wygrała cztery mecze , i jeden zremisowała( z Reymonta 2:0, z Radością 2:0, z Osowską drugą 4:0, z CKU 3:1, z Zielonką 0:0) Osowska- druga drużyna wręcz przeciwnie, cztery mecze przegrała i jeden zremisowała zajmując ostatnie miejsce w turnieju.
Miejsce drugie zajęli piłkarze z CKU, trzecie MOS Zielonka, czwarte MOS Reymonta, a piąte MOS Radość( najmłodsza drużyna w turnieju)
Łącznie w całym turnieju udział wzięło ponad 70 uczniów i wychowanków w/w placówek, z czego ponad 20 z MOS Nr 7.
Wszystkie placówki zostały nagrodzone pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci piłek.

Tekst: A.D.