MOS OSOWSKA WCIĄŻ ZWYCIĘŻA !

XII Turniej Inauguracyjny Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka
15.09.2021

15 września 2021 roku na boisku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 w Warszawie rozegrany został dwunasty w historii turniej piłki nożnej inaugurujący kolejny sezon ligi piłkarskiej. Organizatorem turnieju był MOS Nr 7 we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym- Środowisko Warszawa, który od kilkunastu już lat wspiera nasze rozgrywki zapewniając częstokroć opiekę medyczną, sędziów, nagrody, puchary i statuetki, wodę itp.
W tegorocznym turnieju udział wzięło łącznie 7 drużyn. W grupie młodszej cztery( MOS Osowska młodsza, MOS Radość, MOS Zielonka, SPWR Toruńska). W tej kategorii najlepsi okazali się piłkarze z Radości przed drużyną z Zielonki i Toruńskiej. Młodzi zawodnicy z Osowskiej przegrali trzy mecze i zajęli ostatnie miejsce, co pokazuje, że jeszcze wiele pracy przed nimi. W grupie starszej rywalizowali: MOS Osowska, MOS Łomianki, MOW Dolna i zwycięzcy kategorii młodszej MOS Radość, którzy zastąpili drużynę z MOS Brożka, która była zmuszona odwołać przyjazd na turniej.

A oto wyniki w kategorii młodszej:
Radość- Zielonka 3:0
Osowska- Toruńska 1:2
Zielonka- Toruńska 2:0
Radość- Osowska 3:0
Osowska- Zielonka 0:1
Radość- Toruńska 5:0
Końcowa klasyfikacja w kategorii młodszej:
1. MOS Radość
2. MOS Zielonka
3. SPWR Toruńska
4. MOS Osowska

W kategorii starszej już po raz ósmy w historii najlepszy okazał się MOS Nr 7 z Osowskiej. Nasza drużyna w porównaniu do kilku ostatnich lat wystąpiła w nowym składzie, gdyż kilku kluczowych piłkarzy zakończyło edukację w naszej placówce. Poziom naszej gry nie był najwyższy, ale wystarczający, aby odnieść zwycięstwo w turnieju po dwóch zwycięstwach i jednym remisie.

A oto wyniki w kategorii starszej:
Osowska- Łomianki 4:1
Dolna- Radość 3:1
Osowska- Dolna 0:0
Radość- Łomianki 2:0
Łomianki0- Dolna 0:0
Osowska- Radość 5:0
Końcowa klasyfikacja w kategorii starszej:
1. MOS Osowska
2. MOW Dolna
3. MOS Radość
4. MOS Łomianki

A oto składy naszych drużyn:
MOS Osowska młodsza: Tomasz Lisowski( grający wychowawca), Mateusz Zapaśnik, Mateusz Geller, Dominik Wrotny, Igor Baczyński, Piotr Kostrzewa, Tomasz Cwynar, Tomasz Dudek, Krzysztof Kamiński, Patryk Przybylski, Oskar Polkowski.
MOS Osowska-Reprezentacja: Andrzej Dąbek( grający wychowawca), Filip Zawisza, Jakub Toruński, Krystian Walędzik, Sebastian Kamiński, Bartek Kryśkiewicz, Michał Skwarski, Jakub Madej, Paweł Kryśkiewicz.

Tekst: A.D.

Może Ci się również spodoba

Skip to content