Certyfikat za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Na sportowo jest zdrowo”

W okresie od 13.09.2019 r. do 13.02.2020 r. nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie „Na sportowo jest zdrowo – szkolny program wychowania zdrowotnego”, realizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Celem konkursu było wskazanie, jak ważną rolę w życiu ucznia pełni edukacja prozdrowotna w szkole oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Wykonaliśmy zadania zgodnie z regulaminem konkursu, za które otrzymaliśmy maksymalną liczbę punktów i tym samym zdobyliśmy certyfikat. Zrealizowane zadania dotyczyły między innymi aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, używek oraz bezpiecznego zachowania w szkole, domu i na ulicy. Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za duże zaangażowanie w tym konkursie.

Tekst: A.A.