II GRUPOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI W MOS NR 7 11.05.2022

W piękny środowy słoneczny dzień 11 maja 2022 r na boisku szkolnym w MOS Nr 7 zorganizowaliśmy drugi w historii turniej koszykówki. Udział wzięły reprezentacje wszystkich 6 grup ośrodkowych, w których łącznie zagrało ponad 30 uczniów.
SKŁADY GRUP :
GRUPA I(Krzysztof Kamiński, Wojtek Lisowiec, Dawid Okrasiak, Tomasz Dudek, Mateusz Zapaśnik)
GRUPA II( Paweł Zieliński, Igor Baczyński, Kuba Pawuniak, Dominik Wrotny, Aleksander Więckowski, Mateusz Geller)
GRUPA III( Rafał Wieczorek, Oskar Polkowski, Patryk Pawłowski, Patryk Przybylski, Mateusz Osenko)
GRUPA IV( Łukasz Kośnik, Ernest Krawczak, Jakub Toruński, Mateusz Łapa, Sebastian Kamiński)
GRUPA V( Maks Wieczorek, Krystian Walędzik, Krystian Kosowski, Michał Skwarski, Maks Cieślak, Jakub Snitkiewicz)
GRUPA VI( Filip Zawisza, Gabriel Zadrożny, Bartek Kryśkiewicz, Krzysiek Kowalski, Paweł Kryśkiewicz, Aleksander Cieślak, Krystian Kozierewicz)
Turniej odbył się systemem każdy z każdym, czyli łącznie odbyło się piętnaście dziesięciominutowych meczów.
WYNIKI WSZYSTKICH MECZÓW:
I-II 0:2; III-IV 0:17; V-VI 0:0; I-IV 0:27; II-VI 0:16; III-V 0:16; I- VI 2:22; II- IV 0:19; III-I 8:2; V-II 17:4; VI-IV 6:2; II-III 3:2; V-I 38:0; VI-III 22:0; IV-V 6:0
OSTATECZNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1 Miejsce- GRUPA VI