Konsultacje dla uczniów

Szanowni Uczniowie i Rodzice,
od 25 maja br. umożliwiamy konsultacje dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej, a ich celem jest usystematyzowanie materiału przed egzaminami sprawdzającymi ich wiedzę.
Od 1 czerwca br. umożliwiamy konsultacje dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Stanowią one okazję do wyjaśnienia trudnych kwestii powstałych w czasie zdalnego nauczania, a przede wszystkim mają umożliwić uczniom poprawę oceny przewidzianej na zakończenie roku szkolnego. Konsultacje będą odbywać się na terenie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 w specjalnie wyznaczonych salach lekcyjnych z zachowaniem wszelkich wewnętrznych procedur bezpieczeństwa na terenie szkoły. Prosimy rodziców o motywowanie uczniów do korzystania z konsultacji, a uczniów o zachowanie wszelkich środków ostrożności w czasie pobytu w szkole: dezynfekcję rąk przed wejściem do szkoły, zachowania odpowiedniego dystansu min.1,5 m między uczniami i stanowiskami nauki, stosowania zasad higieny podczas pobytu w szkole.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa uczniów i pracowników, prosimy o wcześniejszy kontakt z nauczycielami i umawianie się na zajęcia zgodnie z harmonogramem konsultacji zamieszczonym na stronie internetowej ośrodka. Prosimy również o informację, jeśli uczeń nie będzie mógł przybyć na umówioną konsultację. Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.

Zapraszamy i czekamy na uczniów!

Informacja o konsultacjach (pobierz)

Może Ci się również spodoba

Skip to content