MOS NR 7 OSOWSKA POZA PODIUM W VI TURNIEJU DOLNA CUP 16.12.2021 r.

MOS NR 7 OSOWSKA POZA PODIUM

W VI  TURNIEJU DOLNA CUP

 16.12.2021 r.

 

            Już po raz szósty w historii wzięliśmy udział w corocznym Świątecznym Turnieju organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy DOLNA CUP.

Dwukrotnie wygrywaliśmy( 2018 i 2020)

Tym razem zajęliśmy dopiero 4 miejsce choć, co ciekawe,  nie przegraliśmy żadnego meczu. Odnieśliśmy cztery zwycięstwa i dwa razy zremisowaliśmy. Niestety te zremisowane mecze musiały zostać rozstrzygnięte w rzutach karnych, gdzie najpierw w półfinale przegraliśmy 3:4 z MOW Wojnów( w meczu było 0:0), a potem w meczu o 3 miejsce ulegliśmy 1:2 z MOS-em z Łomianek( w meczu było 1:1) Z Łomiankami zmierzyliśmy się również wcześniej w pierwszym meczu grupowym wygrywając 2:0. Niestety w meczu o medal nasi piłkarze zlekceważyli troszkę przeciwnika, a potem w rzutach karnych stało się coś dziwnego. Sędzia zarządził strzelanie z jakiejś dziwnie dalekiej odległości. Dodatkowo piłka była lekka.. Obie drużyny wykonały po 11 karnych, gdzie Łomianki strzeliły 2, a Osowska 1.  To była najdziwniejsza seria rzutów karnych, jakiej byłem świadkiem.

Warto również dodać, że w meczu półfinałowym z Wojnowem, choć nie byliśmy faworytami, mieliśmy ogromną szansę wygrać i grać w finale z MOW-em z Gostchorza.

W ostatniej minucie meczu( mecze trwały po 12 minut) Kuba Dulkowski pięknie strzelił z dalszej odległości. Już widzieliśmy piłkę w bramce. Niestety dla nas piłka otarła tylko słupek od strony zewnętrznej, a za chwilę sędzia zakończył mecz. Byliśmy zatem o włos od finału.

Pozostałe mecze grupowe wygrywaliśmy: 1:0 z MOS Radość, 3:0 Z Bonifacego i 2:1 z MOS Zielonka .

W tegorocznym turnieju nie mogliśmy wystąpić w najsilniejszym składzie z powodu ograniczeń wiekowych, dlatego pierwsza drużyna skorzystała z pomocy trzech zawodników drugiej drużyny Osowskiej.

Nie licząc rzutów karnych strzeliliśmy 9 bramek i straciliśmy 2. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Rafał Siwek i Sebastian Kamiński po 3, Kuba Dulkowski-2 i Kuba Snitkiewicz- 1.

Skład MOS Nr 7 Osowska w VI Turnieju Dolna Cup:

Patryk Pawłowski( bramkarz), Mateusz Łapa, Rafał Siwek, Kuba Dulkowski, Sebastian Kamiński, Paweł Kryśkiewicz, Kuba Snitkiewicz, Mateusz Geller, Igor Baczyński.

                                             A.D.

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content