Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie
Czas wakacji nieubłaganie się kończy i tym samym oczekujemy rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024! Drodzy Rodzice/Opiekunowie, serdecznie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Zapewniamy Was o
swoim profesjonalizmie i doświadczeniu w pracy wychowawczej,
socjalizacyjnej. Wierzymy, że we współpracy z Państwem uda się osiągnąć
zamierzone cele.
Poniżej przedstawiamy harmonogram powrotu uczniów/podopiecznych do MOS Nr 7.
Nasi podopieczni przyjeżdżają do placówki w dniu 4 września 2023 roku (poniedziałek) według następującego porządku:
godz. 8:00 klasa VI
godz. 8:45 klasy VII
godz. 10:00 klasy VIII
godz. 10:30 klasy I szkoły branżowej
godz. 11:00 klasy II szkoły branżowej
godz. 11:30 – oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Przybywający do placówki podopieczni będą pod opieką wychowawców zakwaterowani w internacie, zgodnie z przydziałem grupowym.
Wyposażenie podopiecznego:
– artykuły higieniczne (pasta do zębów, szczoteczka, mydło/żel do mycia,
szampon)
– klapki, obuwie sportowe
– odzież codzienna, strój sportowy
– artykuły piśmiennicze (długopis, ołówek itp.), zeszyt w kratkę (do każdego
przedmiotu oddzielny, minimum 64 kartkowy), zeszyt w linie, zeszyt w trzy
linie (dotyczy uczniów szkoły podstawowej), klej, papier kolorowy, blok rysunkowy. Uczniowie korzystają z ćwiczeń i książek dostępnych w placówce.
Rodzicom uczniów Branżowej Szkoły, przypominamy o uzupełnieniu i dostarczeniu, najpóźniej w dniu rozpoczęcia roku szkolnego zaświadczeń lekarskich, badań z sanepidu oraz wyposażeniu uczniów w odzież niezbędną podczas zajęć praktycznych:
Kucharz:
– fartuch
-zapaska
Mechanik:
-spodnie robocze
-obuwie ochronne.
W bieżącym roku szkolnym wprowadzamy koszulki typu polo oraz t-shirt z logiem naszej placówki, w których nasza młodzież będzie reprezentowała placówkę oraz uczestniczyła w imprezach i uroczystościach. Chcemy dzięki temu jeszcze bardziej wzmocnić działania integrujące i zwiększyć poczucie przynależności do społeczności, którą tworzymy. Szczegóły dotyczące zakupu i nabycia koszulek zostaną Państwu przekazane w trakcie rozpoczęcia roku szkolnego oraz na pierwszym zebraniu, które zaplanowane jest 12 września 2023 roku o godzinie 17:00.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w placówce.