Obóz letni Zakopane 19.08-28.08.2023 r.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,
Po raz drugi w historii MOS 7, we współpracy ze Stowarzyszeniem GROM, mamy możliwość wyjechać z naszymi podopiecznymi na obóz wakacyjny. Będzie to świetna okazja do aktywnego odpoczynku oraz, w innych niż dotychczas warunkach, rozwijać swoje umiejętności i kształtować postawy.
Chcielibyśmy przekazać kilka istotnych informacji dotyczących organizacji wyjazdu oraz powrotu, aby zapewnić sprawną i bezpieczną podróż.
Kierownikiem obozu będzie Pan Paweł Konieczny.
Nasi podopieczni będą pod bezpośrednią opieką wychowawców z MOS 7:
Pana Łukasza Wojtczyka oraz Pani Justyny Ziółkowskiej (psycholog). W razie potrzeby można się kontaktować telefonicznie z Panem Wojtczykiem pod nr telefonu: 513 073 377
Terminy zbiórki oraz inne istotne informacje:
Wyjazd:
Miejsce zbiórki: Parking Terminalu Kultury Gocław, ul.Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, Gocław
Data: 19.08.2023
Godzina zbiórki: 07:00
Wyjazd: 08:00
Miejsce zbiórki: Parking Terminalu Kultury Gocław, ul.Jana Nowaka Jeziorańskiego 24,  Gocław
Data: 28.08.2023
Planowana godzina powrotu: 17:00-17:30
Przy wejściu do autokaru Wychowawca obozu będzie zbierać oryginalną dokumentację obozową.
Prosimy upewnić się, że posiadacie Państwo wszystkie wymagane dokumenty i przynieście je w dniu wyjazdu.
Chcielibyśmy Was poinformować, że planowana podróż na obóz jest dość długa, dlatego prosimy o zaopatrzenie dzieci w prowiant oraz wodę na czas podróży. Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 8 rano, a planowany czas obiadokolacji jest o godzinie 17:30.
Zalecamy, aby dzieci miały ze sobą lekkie przekąski, które pozwolą im utrzymać energię podczas trwającej około 7-8 godzin podróży. Dodatkowo, prosimy o dostarczenie wystarczającej ilości wody, aby dzieci mogły utrzymać odpowiednie nawodnienie przez całą podróż.
Przesyłam w załączniku „ABC Podróżnika”, który zawiera listę niezbędnych rzeczy i wskazówek dla uczestników obozu.
W „ABC Podróżnika” znajdziecie informacje dotyczące ubrań, obuwia, artykułów higienicznych, sprzętu sportowego oraz innych przydatnych przedmiotów, które mogą okazać się niezbędne podczas obozu. Zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem, aby upewnić się, że niczego istotnego nie zostanie pominięte przy pakowaniu.
Przypominamy również o konieczności zabrania następujących rzeczy:
Bidony na wodę – ważne, aby zapewnić odpowiednie nawodnienie podczas aktywności fizycznej.
Stroje treningowe – prosimy o podpisanie strojów treningowych, aby uniknąć zamieszania i pomyłek.
Krem do opalania, spray przeciw komarom
Kieszonkowe – istnieje możliwość przekazania kieszonkowego trenerowi w kopercie z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dzienną kwotą do dyspozycji – w tym celu prosimy o drobne nominały. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko zgubienia lub wydania wszystkich pieniędzy naraz.
Lekarstwa – w razie potrzeby podawania jakichkolwiek specjalnych środków lub procedur związanych z podawaniem leków, proszę o informowanie wychowawców w dniu wyjazdu oraz opisanie dawkowania leków.
Chcielibyśmy również zrozumieć troskę rodziców/opiekunów o swoje dzieci, jednak zalecamy powstrzymanie się od odwiedzin na obozie.
Odwiedziny mogą wpływać negatywnie na innych uczestników, których rodzice nie będą obecni. Naszym priorytetem jest zapewnienie uczestnikom przyjemnego i spokojnego pobytu.
Zachęcamy do śledzenia naszego FB, gdzie będziemy starali się na bieżąco umieszczać zdjęcia z wyjazdu.