TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA OGNISKA „ŚWIDER”

PIŁKARZE MOS OSOWSKA PONIŻEJ OCZEKIWAŃ NA I ETAPIE TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA OGNISKA „ŚWIDER”

„ Piłka nożna musi cieszyć”


 

28 września odbył się pierwszy etap Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ogniska „Świder”. W turnieju wzięło (bierze) udział 6 drużyn. Nasi piłkarze wypadli zdecydowanie poniżej oczekiwań, bo choć z gry nie ustępowali przeciwnikom, to jednak nie potrafili wykorzystywać sytuacji bramkowych. Sprawdziło się zatem powiedzenie: „ niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Z  pięciu meczów wygraliśmy tylko jeden. Jeden również zremisowaliśmy, a przegraliśmy aż trzy. Na 15 możliwych punktów zdobyliśmy tylko 4 . I jeśli chcemy awansować do rundy finałowej, musimy wiosną odrobić straty. A jest to możliwe, bo do przedwakacyjnych finałów awansują aż cztery drużyny z sześciu. A zatem pomimo słabych wyników, jeszcze wszystko jest możliwe. A oto przeciwnicy i wyniki:

MOS OSOWSKA

OSW Śródborów

1:2

MOS OSOWSKA

Ognisko Świder

0:2

MOS OSOWSKA

SOSW Majowa

5:1

MOS OSOWSKA

Hala Madryt

2:3

MOS OSOWSKA

Elemele

1:1

 

Strzeliliśmy 9 bramek i 9  straciliśmy. 5 bramek z 9 strzelił Patryk Wiśniewski( 6 gr), który ma szansę na króla strzelców.

 

Skład drużyny MOS OSOWSKA : Bartłomiej Jankiewicz, Patryk Wiśniewski, Maciej Monica, Piotr Borkowski, Walery Makarenko, Krystian Poreda, Patryk Wiatr i Kacper Jagnicki.

Tekst: A.D.

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content