INAUGURACYJNY TURNIEJ WARSZAWSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ OŚRODKÓW WYCHWAWCZYCH I DOMÓW DZIECKA

MOS OSOWSKA PO RAZ KOLEJNY NAJLEPSZA
W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ INAUGURUJĄCYM ROZGRYWKI WARSZAWSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ
OŚRODKÓW WYCHWAWCZYCH I DOMÓW DZIECKA

24 września na boisku MOS Nr 7 został rozegrany coroczny Turniej Piłki Nożnej Inaugurujący kolejny sezon ligi piłkarskiej.
Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pucharami i medalami, gdyż w obu kategoriach wzięły udział po trzy drużyny. W kategorii starszej najlepsi okazali się nasi piłkarze z Osowskiej, którzy wygrali 4:1 z drużyną MOS Brożka, i zremisowali 0:0 z drużyną MOW Barska. Drużyna z Barskiej wygrała z MOS Brożka 3:0 . W końcowej klasyfikacji Osowska okazała się lepsza od Barskiej dzięki temu, że strzeliła o jedną bramkę więcej przy tej samej różnicy bramek.
Naszą drużynę reprezentowali: Bartłomiej Jankiewicz(kpt), Patryk Wiśniewski(1), Patryk Wiśniewski(2), Piotr Borkowski, Kamil Mieszkowski, Maciej Monica oraz wychowawcy Rafał Heba i Andrzej Dąbek na zmianę- jako wsparcie.
W kategorii młodszej najlepsi okazali się piłkarze z MOS Radość. Drugie miejsce zajęli piłkarze z SPWR Toruńska, a trzecie MOS Zielonka młodsza.