PIŁKARSKI TURNIEJ INAUGURUJĄCY SEZON PIŁKARSKI 2018/2019

11 września 2018 r. odbył się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 coroczny turniej piłki nożnej inaugurujący rozgrywki Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka. Współorganizatorem turnieju był Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa, który zafundował puchary i nagrody rzeczowe oraz zapewnił obsadę techniczną i medyczną.
W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Cztery w kategorii starszej( MOS Osowska, MOS Reymonta, MOS Zielonka, MOS Łomianki) i trzy w kategorii młodszej( MOS Osowska, MOS Radość, Szkoła Podstawowa Wspierania Rozwoju)
Nasze drużyny z Osowskiej pomimo zaangażowania na boisku nie odniosły sukcesu. Starsi zajęli 3 miejsce( przedostatnie) , a młodsi również trzecie( ostatnie).
A oto nasze wyniki:
STARSI:
MOS Osowska – MOS Zielonka 0:0
MOS Osowska- MOS Łomianki 3:0
MOS Osowska- MOS Reymonta 2:3
MŁODSI:
MOS Osowska – MOS Radość 2:2
MOS Osowska – SPWR Toruńska 1:3
Inne wyniki meczów turniejowych :
MOS Radość- SPWR Toruńska 0:0
MOS Reymonta – MOS Zielonka 1:1
MOS Reymonta- MOS Łomianki 4:1
MOS Zielonka- MOS Łomianki 1:0
Zwycięzcą w kategorii starszej zostali piłkarze z Reymonta, a w kategorii młodszej piłkarze z Toruńskiej.
A teraz czas na kolejny sezon Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka, gdzie nasi piłkarze bronić będą tytułu mistrzów. Przypominamy ,że już dziewięć razy zdobywaliśmy ten tytuł, a zatem zaczynamy walkę o dziesiąty tytuł.

Tekst: A.D.