PIŁKARZE MOS OSOWSKA PRZYWITALI WIOSNĘ GOŚCINNIE

23 marca 2018 r. przywitaliśmy , jak co roku , wiosnę, piłkarskim turniejem.

Był to X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Przywitania Wiosny.
Tym razem poza dwiema naszymi drużynami, w turnieju wzięły udział: MOS Reymonta oraz MOS „Kąt” z ul. Zorzy.
Rozegrano łącznie 6 meczów. Każdy zagrał z każdym. Nasza pierwsza drużyna pewnie wygrała dwa pierwsze mecze. Najpierw pokonując MOS z Zorzy 4:0 , a potem drugą drużynę Osowskiej aż 13:0. Także MOS Reymonta wygrało z Zorzy i z drugą drużyną Osowskiej. Jednak nasi piłkarze mieli lepszy stosunek bramek i wystarczyło zremisować mecz z drużyną z Reymonta, aby zająć pierwsze miejsce w Turnieju. I właśnie tutaj nasi piłkarze okazali się nadspodziewanie gościnni przegrywając w meczu o 1 miejsce aż 1:4, tym samym zajmując 2 miejsce w turnieju. W ramach ciekawostki dodam, że kilka dni później odbył się mecz między Osowską a Reymonta w ramach ligi piłkarskiej. Nasza drużyna wygrała z Reymonta 6:1.
Naszą pierwszą drużynę reprezentowali:
W trakcie Dnia Wiosny nasi uczniowie i goście mieli również możliwość wziąć udział w dodatkowych konkursach. Odbyły się takie dwa. Konkurs żonglerki piłką i konkurs rzutów do kosza. W żonglerce piłką najlepszy okazał się nasz uczeń Krystian Poreda. W konkursie rzutów do kosza również najlepszy był uczeń z Osowskiej- Miłosz Rajkowski.
Na zakończenie drużyny zostały nagrodzone pucharami, dyplomami oraz piłkami, a zwycięzcy konkursów indywidualnych dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Tekst:A.D.

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content