TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DREAM CUP 2018

15 grudnia 2018 r. nasi piłkarze wzięli udział w halowym turnieju piłkarskim organizowanym przez Stowarzyszenie Erasmus Student Network UW.
Choć wystartowały tylko cztery drużyny, to emocji nie zabrakło.
Piłkarze MOS OSOWSKA nie zwalniają tempa i po zwycięstwie w Turnieju DOLNA CUP zdobyli kolejny puchar i kolejne medale, choć tym razem zajęli,, tylko” 2 miejsce.
Turniej DREAM CUP jak zawsze odbył się z udziałem studentów z zagranicy, którzy oczywiście byli starsi od naszych piłkarzy. Nie wszyscy mogli przyjechać i grać, bo był to termin sobotni, więc piłkarze musieli wstać wcześnie rano i dojechać sami. Podziękowania dla tych, którzy poświęcili swój wolny czas, aby reprezentować nasz ośrodek na polu bądź co bądź międzynarodowym .
Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Wygraliśmy dwa mecze( 5:2 i 6:5 oraz przegraliśmy jeden mecz 2:4). W pierwszym meczu, który przegraliśmy nasi piłkarze dopiero się rozgrzewali, i choć prowadzili 1:0 , a do przerwy remisowali 2:2, to niestety w drugiej połowie zagrali słabiej. Ale dwa kolejne mecze były już bardzo dobre. Najpierw wygrana z MOS-em z Brożka , a następnie wygrana 6:5 ze studentami z Włoch.
Nasz Ośrodek reprezentowali: Piotr Borkowski, Krystian Poreda, Arkadiusz Kaczorek oraz Patryk Karaluch.