XIX MITYNG LEKKOATLETYCZNY NA STADIONIE SKRY WARSZAWA ORAZ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA BARSKIEJ

MOS OSOWSKA NA XIX MITYNGU LEKKOATLETYCZNYM
NA STADIONIE SKRY WARSZAWA
ORAZ NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ NA BARSKIEJ

12 czerwca 2018 r., jak każdego roku zostaliśmy zaproszeni przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Barskiej na zawody lekkoatletyczne i turniej piłki nożnej.
Pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie:
Arek Fronczak, Krystian Poreda, Kacper Jagnicki, Klaudiusz Michalak, Piotr Dutkiewicz, Jakub Szczodrowski, Patryk Śledziewski, Adrian Danielik , Krzysztof Wasilewski.
Pomimo słabszego składu, na siedem placówek zajęliśmy drużynowo 3 miejsce w lekkoatletyce i 4 w turnieju piłkarskim. Indywidualnie najlepiej wypadł dookoptowany w ostatniej chwili do składu Adrian Danielik, który zajął bardzo dobre 2 miejsce w prestiżowym biegu na 1500 m. Adrian był również członkiem naszej sztafety, która zajęła 2 miejsce w wyścigu sztafet 4 x 100 m. Pozostali członkowie sztafety to: Arek Fronczak, Piotr Dutkiewicz i Krystian Poreda.
Zdobywaliśmy również miejsca punktowane( do 8 miejsca) w innych konkurencjach, jak: skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na 100 m. Pozostałe konkurencje na mityngu to bieg na 400 m i rzut piłeczką palantową.