MIĘDZYOŚRDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – 18.11.2020

MOS OSOWSKA ZNÓW WYGRYWA!!!

 

Od marca 2020 r z powodu sytuacji w Polsce i na świecie miedzy ośrodkowe i międzyszkolne rozgrywki sportowe praktycznie zostały w naszym środowisku zawieszone. Również nie odbywają się rozgrywki Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka, które trwały od września 2005 r.

Jednak dzięki zaangażowaniu Akademickiego Związku Sportowego ,,Środowisko Warszawa” oraz gospodarzom z Osowskiej oraz trzem innym ośrodkom udało się rozegrać 18.11.2020 r. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lig Integracyjnych.

Był to pierwszy turniej od jesieni 2019 r. Udział wzięły trzy młodzieżowe ośrodki socjoterapii i jeden młodzieżowy ośrodek wychowawczy: MOS OSOWSKA, MOS ŁOMIANKI , MOS ,,KĄT” ZORZY, MOW DOLNA.

Gospodarze z Osowskiej okazali się ,,bezlitośni” dla przeciwników. Wygrali wszystkie mecze nie tracąc żadnej bramki( 8:0, 5:0 i 4:0)

Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrany został nasz uczeń  Krystian Poreda, a najlepszym bramkarzem, co nie dziwi, Krystian Walędzik, który nie dał sobie strzelić żadnej bramki.

Brawa również dla pozostałych zawodników z Osowskiej, którzy grali z wielkim zaangażowaniem. Widać było sportowy głód gry i rywalizacji. Na drugim miejscu turniej ukończyła drużyna MOW Dolna, na trzecim MOS Kąt Zorzy, na czwartym MOS Łomianki.

Pozostali zawodnicy MOS Osowska: Andrzej Dąbek( grający trener), Kacper Jagnicki,

Konrad Kosowski, Kacper Michalak, Eryk Malinowski, Paweł Kryśkiewicz, Filip Zawisza, Gabriel Zadrożny, Marcin Klimkiewicz, Jakub Toruński.

Tekst: A.D.

Może Ci się również spodoba

Skip to content