V Noworoczny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie i inne

SPORTOWE WYDARZENIA W NAJBLIŻSZYM CZASIE
        W najbliższy poniedziałek 1 marca 2021 w godzinach 11.30-13.45 planujemy zorganizować coroczny Konkurs Wiedzy o Sporcie, w którym weźmie udział 5 placówek:
        1.MOS Osowska
        2.MOS Radość
        3.MOS Zielonka
        4.MOS Łomianki
        5.SPWR Toruńska
        Każdą placówkę reprezentuje 3 uczestników plus opiekun.
        Z ramienia naszego ośrodka w organizacji poza mną weźmie jeszcze udział Sebastian Rębowski i Hubert Sadolewski.
        W tygodniu następnym czyli zaczynającym się od 8 marca, planujemy zorganizować pierwszy w historii turniej piłki ręcznej grup. Dokładny dzień jeszcze ustalimy i podamy do wiadomości.
        Aktualnie odbywają się mistrzostwa ośrodka w grze w pilkarzyki stołowe( organizacja zajmuję sie sam), które powinny zakończyć się do połowy marca.
        Również w marcu pradopodobnie 22-ego chcemy zorganizować Sportowy Festyn Wiosenny z międzyszkolnym turniejem piłki nożnej. Szczegóły podam, gdy będzie już bliżej terminu.
        Ze sportowym pozdrowieniem/Andrzej Dąbek