XV OŚRODKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W MOS NR 7 25.11.2022

Dnia 25.11.2022 r. odbył się w naszym ośrodku coroczny turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej. Był to już XV turniej w historii naszej placówki.

W poszczególnych klasach odbyły się eliminacje, które wyłoniły  najlepszych tenisistów z każdej klasy, którzy następnie rywalizowali pomiędzy sobą w turnieju finałowym. Do eliminacji przystąpiło około 40 zawodników. W turnieju finałowym udział wzięło 15 zawodników.

UCZESTNICY WG KLAS:

Klasa VI A(Daniel Kubiszewski,)

Klasa VII A(Krzysztof Kamiński, Tomasz Dudek)

Klasa VII B(Mikołaj Jurkiewicz)

Klasa VIII A(Igor Baczyński, Kamil Sienkiewicz)

Klasa VIII B(Piotr Szczepański, Igor Wawrzonkowski)

Klasa 1 BK( Grzegorz Grabowski, Emil Kruk)

Klasa 2 BK(Mateusz Łapa, Jakub Gutowski)

Klasa 2 BM(Krystian Walędzik, Grzegorz Kawałkowski, Maks Cieślak)

Utworzone zostały trzy grupy, po pięciu zawodników w każdej.  W grupie każdy grał z każdym do dwóch wygranych setów do 11.  Dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy awansowało do drugiej fazy turnieju.

W drugiej fazie turnieju znaleźli się: Krystian Walędzik, Kamil Sienkiewicz, Grzegorz Grabowski, Emil Kruk, Grzegorz Kawałkowski i Maks Cieślak.

Rozlosowane zostały trzy pary, gdzie do graczy, którzy zajęli 1 miejsca w grupach dolosowani zostali gracze z miejsc 2. W ten sposób zwycięzcy znaleźli się w trójce najlepszych, gdzie grali ze sobą o miejsca 1-3. Pokonani grali o miejsca 4-6.

Walędzik- Cieślak 3:1

Kruk- Kawałkowski 3:0

Sienkiewicz= Grabowski 3:1